Informujemy, że Klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu Ajdina Hasicia. Dzięki temu Ajdin pozostanie zawodnikiem Cracovii do 2028 roku.
Ajdin Hasić dołączył do Cracovii 1 sierpnia 2024 roku, przechodząc z tureckiego Beşiktaşu. W biało-czerwonych barwach rozegrał dotychczas 59 meczów, w których zdobył 11 bramek i zanotował 12 asyst. Ostatnio popisał się pięknym golem w meczu jubileuszowym z okazji 120-lecia Cracovii przeciwko Sevilli FC.
Decyzja o skorzystaniu z opcji przedłużenia kontraktu już na tym etapie jest wyrazem zaufania do Ajdina oraz docenienia jego postawy i rozwoju w biało-czerwonych barwach. Swoją jakością, zaangażowaniem i regularnością stał się jednym z kluczowych zawodników zespołu, dlatego cieszymy się, że będzie reprezentował Cracovię również w kolejnych sezonach.
Ajdin, cieszymy się, że zostajesz z nami na dłużej! Życzymy Ci wielu znakomitych występów okraszonych bramkami i asystami!