Inauguracja sezonu drużyny rezerw: Unia Oświęcim – Cracovia II

10.08.2019
    W pierwszym spotkaniu sezonu 2019/20 IV ligi rezerwy Cracovii pokonały Unię Oświęcim 3:1. Bramki dla Pasów zdobyli: Matheus, Remigiusz Biernat oraz Robert Ożóg. Było to pierwsze spotkanie ligowe drugiej drużyny po dwuletniej przerwie.

W pierwszym spotkaniu sezonu 2019/20 IV ligi rezerwy Cracovii pokonały Unię Oświęcim 3:1. Bramki dla Pasów zdobyli: Matheus, Robert Ożóg oraz Remigiusz Biernat. Było to pierwsze spotkanie ligowe drugiej drużyny po dwuletniej przerwie.

Spotkanie rozpoczęło się od dobrych akcji obydwu drużyn. W szóstej minucie po mocnym dośrodkowaniu Unii z lewej strony niewiele zabrakło, żeby własnego bramkarza zaskoczył Mateusz Supryn, ale pewnie interweniował Adam Wilk. W trzynastej minucie dobrze zauważony został Matheus, ale przy próbie opanowania piłki faulował bramkarza gospodarzy. W dwudziestej ósmej minucie bramkę zdobył Matheus. Od tego momentu grę kontrolowały Pasy.

Po zmianie stron sytuacja na boisku nie uległa zmianie, dłużej przy piłce utrzymywały się Pasy. Potwierdzeniem tego są dwie udane akcje bramkowe wprowadzonego na ostatnie dwadzieścia minut Remigiusza Biernata. Zawodnik Pasów przy trzeciej bramce przepuścił piłkę, którą do bramki skierował Robert Ożóg. W ostatnich minutach spotkania odważnie zaczęli atakować gospodarze. W osiemdziesiątej szóstej minucie bramkę dla Unii zdobył kapitan, Jakub Snadny. Trzy minuty później doskonale interweniował Adam Wilk, który obronił strzał Czapli.

Unia Oświęcim - Cracovia 1:3