Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Hutnik Kraków [RELACJA TEKSTOWA]

03.11.2019
    W małych derbach Krakowa nasi juniorzy starsi zmierzą się dziś z Hutnikiem Kraków. Start meczu o godzinie 12:00. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego spotkania.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90' Koniec! Pasy zwyciężają 4:0 w derbowym spotkaniu z Hutnikiem. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej i gratulujemy zespołowi!

88' Spokojna gra po obydwu stronach. Nic już się w tym meczu nie wydarzy.

86' Kolejna zmiana w zespole Pasów. Piotr Kłąb zastępuje Kwiatkowskiego.

86' Od środka goście.

85' 4:0! Wyminięty bramkarz rywali i już tylko formalność pozostaje Myszorowi!

82' Dlugie zagranie na Myszora uprzedza obrona Hutnika.

81' Druga zmiana w naszym zespole. Pieńczak zastępuje Nowickiego.

78' Dośrodkowanie Kwiatkowskiego zablokowane przez obronę rywali.

76' Coraz bardziej otwierają się goście. Pasy wyraźnie nastawione na grę z kontry.

74' Rozegranie między Kwiatkowskim i Rakoczym ląduje na linii pola karnego. Interweniuje obrona rywala.

72' Goście szukają bramki honorowej, ale bezowocnie. Dobrze spisuje się nasza obrona.

71' Od środka rywale.

70' 3:0! Ponownie Rakoczy trafia do siatki rywali!

68' Zmiana w zespole Pasów. Ziemnik zastępuje Stachonia.

67' Krótkie rozegranie napędza Łanecki. Defensywa Pasów zatrzymuje to jednak na linii pola karnego.

65' To powinno być 3:0! Dwukrotnie uderza Grzebieluch - początkowo blokuje to bramkarz, dobitka obija poprzeczkę!

63' Ponownie w ofensywie Pasy. Kwiatkowski pędzi skrzydłem, lecz wrzutka zablokowana.

61' Bardzo aktywny w gronie rywali jest Topa. Szarpie lewą flanką, lecz wrzutka nieudana.

60' Długie podanie do przodu, wyłapuje to bramkarz rywali.

58' Rozegranie Kafla do Rakoczego, lecz zbyt mocne. Nasz gracz nie dochodzi do piłki.

57' Aktywni w ostatnich minutach rywale. Poszukiwana bramka kontaktowa, Hutnicy starają się rozegrać akcje na naszej połowie.

55' Mocne uderzenie napastnika gości obija górną siatkę.

53' Szybka akcja Pasów, Rakoczy bardzo blisko wyjścia sam na sam z bramkarzem. Interweniuje jednak ostatni obrońca Hutnika, wybijając piłkę głową.

51' Hutnicy od środka.

50' Udaje mu się to jednak chwilę później! Po krótkim rozegraniu nasz gracz wpycha piłkę do siatki wślizgiem. 2:0 dla Cracovii!

49' Bardzo blisko skierowania piłki do siatki był Rakoczy, któremu jednak pozostało zbyt mało miejsca, by dobrze uderzyć z ostrego kąta.

48' Kafel poszkodowany w starciu pod polem karnym rywali. Rzut wolny dla Cracovii.

46' Wracamy do gry. Od środka Pasy.

45' Koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy Pasy prowadzą z lokalnym rywalem 1:0. Czekamy na więcej!

44' Topa mierzy spod pola karnego, pewnie łapie to Grzywaczewski.

43' Stachoń decyduje się na uderzenie z dystansu. Strzał ląduje jednak mocno ponad bramką.

41' W bardzo dobrej sytuacji Bończyk, który może strzelać tuż pod bramką Hutnika. W ostatniej chwili akcję przerywa jednak ofiarny wślizg jednego z obrońców.

39' Rozegranie niewystarczająco celne, wyprowadzamy pewnie piłkę spod bramki Grzywaczewskiego.

38' Rzut rożny przyznany rywalom.

36' Wrzutka tuż pod naszą bramkę, lecz bez konkretnego adresata. Stachoń wybija głową.

34' Rzut wolny pod polem karnym Hutnika, po którym piłka trafia do Kafla. Ten uderza, lecz broni bramkarz rywali.

32' Myszor uderza na bramkę gości, piłka jednak odbija się od jednego z obrońców i zmienia tor lotu. Rykoszet chroni rywali przed stratą drugiej bramki.

30' Trwa okres przewagi Pasów. Walczymy o udokumentowanie jej drugą bramką.

28' Kiksuje wybijający obrońca gości i piłka trafia do Stachonia. Hutnik ma ponownie problemy z opuszczeniem własnej połowy boiska.

26' Z dystansu mierzy Góralczyk - strzał jednak minimalnie niecelny.

24' Do wrzutki w nasze pole karne pewnie wychodzi Grzywaczewski.

22' Rakoczy fauluje w ataku, piłka przyznana rywalom.

21' Dobra interwencja Stachonia, znowu nie ma sytuacji pod naszą bramką.

19' Okres aktywniejszej gry w wykonaniu rywali. Poszukują wyrównania w tym meczu.

17' Próba wrzutki rywali pod naszym polem karnym pewnie przecięta przez Kafla.

15' Nowicki szarpie po prawej stronie, lecz interweniuje obrona Hutnika.

14' W środku pola faulowany Bończyk. Piłka przyznana Pasom.

12' Od środka rywale.

11' PASY NA PROWADZENIU! Jedenastkę początkowo wybronioną przez bramkarza rywali do siatki dobija Smoleń.

10' Faulowany w polu karnym Michał Rakoczy. Mamy rzut karny dla Cracovii!

6' Piłkę pod naszym polem karnym dobrze wyłuskuje Stachoń, nim jeszcze gracze Hutnika doszli do dośrodkowania.

4' Nowicki dobrze wystawia piłkę Rakoczemu pod polem karnym - uderzenie w boczną siatkę.

3' Długim podaniem grają rywale, wybijamy to z naszej połowy.

1' Zaczynamy! Od środka Hutnik.

Witamy z obiektów krakowskiego AWF, gdzie młode Pasy zmierzą się z lokalnym rywalem.

Skład naszego zespołu:

Grzywaczewski - Góralczyk, Stachoń, Kafel, Grzebieluch, Rakoczy, Myszor, Bończyk, Kwiatkowski, Smoleń, Nowicki

Rywale: Szewczyk - Włoch, Czerniawski, Łanecki, Zdziarski, Piskorz, Stryczula, Topa, Góralski, Zgierski, Lesak