U-19: Lekcja od wicelidera

27.04.2024
    U-19:  Lekcja od wicelidera

Juniorzy starsi w 25. kolejce Centralnej Ligi Juniorów przegrali w Rącznej 2:6 z Legią Warszawa. Gole dla naszego zdobyli Konrad Gorszkow, a także Jan Krupa, którego strzał zmierzający do bramki wbił do własnej siatki jeden z obrońców Legii.

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszego zespołu, bo już w 7. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Gorszkow, dając nam prowadzenie. Później jednak z kolejnymi minutami rosła przewaga gości, którzy jeszcze przed przerwą odwrócili wynik, a po zmianie stron skutecznie kontynuowali punktowanie Pasów. Na koniec spotkania wynik nieco kosmetycznie poprawił jeszcze wprowadzony w końcówce Krupa, po którego strzale piłkę do własnej bramki wpakował jeden z rywali.

Pełna relacja dostępna jest [W TYM MIEJSCU]

Centralna Liga Juniorów U-19 | 25. kolejka

Cracovia 2:6 Legia Warszawa

gole dla Pasów:
    7' Gorszkow, 90' Krupa