U-15: Wygrana z Górnikiem wyrwana w końcówce!

01.05.2024

Trampkarze starsi w tym sezonie bardzo lubią odwracać wyniki w końcówkach meczów. Tak było też przeciwko Górnikowi Łęczna, gdzie na pięć minut przed końcem Pasy przegrywały 1:2, by ostatecznie wygrać 3:2! Gole dla naszego zespołu zdobywali Jakub Kaliciecki, Szymon Michalski i Mykola Motrych.

Przez większość pierwszej połowy nasz zespół miał wyraźną przewagę, którą zdołał udokumentować w 32. minucie. W sytuacji sam na sam znalazł się Kaliciecki, lekko uderzył piłkę obok bramkarza, a interweniujący obrońcy Górnika starali się ratować sytuację, ale finalnie wbili do siatki i tak zmierzającą tam piłkę. Cracovia nieco przysnęła w końcówce pierwszej połowy, bo w zasadzie tuż przed zejściem do szatni jeden błąd kosztował ich stratę gola. Podobnie było po zmianie stron, gdzie znów Górnicy wykorzystali nieporozumienie w naszej defensywie, obejmując prowadzenie. Końcówka należała jednak do Pasów. Najpierw Michalski czujnie ruszył do piłki zagranej przez jednego z obrońców rywali i pewnie wykorzystał sytuację sam na sam, a w doliczonym czasie gry do bezpańskiej piłki dopadł Motrych i zdobył gola zapewniającego komplet punktów!

Pełna relacja dostępna jest [W TYM MIEJSCU].