22-05-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
ŁKS Łagów ŁKS Łagów
  • 90+4'
    Koniec meczu. Przegrywamy z ŁKS-em Łagów 0:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90+3'
    Faul w narożniku boiska i zawodnicy gości będą mieli rzut wolny na połowie Pasów.
  • 90+1'
    Żółta kartka dla Słabosza, który przerwał akcję Pasów w środkowej części boiska.
  • 89'
    Rzut rożny dla Pasów i w polu karnym gości mogliśmy zobaczyć nawet Adama Wilka. Defensorzy Łagowa wybijają jednak piłkę na aut i wznowią zawodnicy Cracovii.
  • 87'
    Aktywny po wejściu na boisko jest Adrian Bielka, który ponownie próbował stworzyć zagrożenie pod naszą bramką.
  • 82'
    Zmiana w ŁKS-ie Łagów - Na placu gry w miejscu Mateusza Zachary melduje się Artur Piróg.
  • 81'
    Adam Wilk po raz kolejny świetnie naprawia błąd kolegów i to głównie za sprawą golkipera Pasów możemy jeszcze liczyć na korzystny rezultat w tym spotkaniu.
  • 80'
    Piotr Giza decyduję się na zmianę napastnika - o zdobycie bramki powalczy teraz Krzysztof Bociek, który zastąpił Tomasza Bałę.
  • 80'
    Dobra okazja Wiśniewskiego, który w ostatniej chwili został powstrzymany przez ofiarnie interweniujących defensorów gości.
  • 79'
    Kolejne uderzenie Bały i kolejne pewnie złapane przez bramkarza ŁKS-u Łagów.
  • 77'
    Strzał Adriana Bielki przelatuje wysoko nad bramką Pasów.
  • 76'
    Dobra próba Tomasza Bały, który lewą nogą próbował zmieścić piłkę przy słupku bramki Pawła Lipca.
  • 73'
    Kolejna zmiana w drużynie gości - Mateusza Mianowanego zastępuje Dawid Słabosz.
  • 71'
    Żółtą kartką ukarany również Jakub Kmita, który nie zdołał wślizgiem czysto przejąć futbolówki.
  • 69'
    Niebezpieczne zagranie Mateusza Pieńczaka, które arbiter główny wycenił na żółtą kartkę.
  • 63'
    Boisko opuścił również Adam Imiela, który został zastąpiony przez Kamila Orlika.
  • 63'
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Na boisku w miejsce Kacpra Chełmeckiego pojawia się Adrian Bielka.
  • 62'
    Gol dla Łagowa. Krystian Szymocha wyskakuje najwyżej w polu karnym Cracovii i uderzeniem głową pokonuje Adama Wilka.
  • 61'
    Ożywiło się nam to spotkanie w drugiej połowie! Tym razem to Pasy zamknęły swoich rywali w ich polu karnym, ale zawodnikom trenera Piotra Gizy nie udało się oddać strzału.
  • 57'
    Dobra próba szybkiego wznowienia gry w wykonaniu Adama Wilka, ale Tomasz Bała, który był adresatem podania znajdował się na pozycji spalonej.
  • 56'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kacpra Nowickiego zastępuje Jakub Kmita.
  • 53'
    Fatalny błąd Pieńczaka, który stracił piłkę w pobliżu własnej bramki, ale kolejna fenomenalna interwencja Wilka ratuje nasz zespół przed utratą bramki!
  • 51'
    Odważniejsza gra Pasów po przerwie - podopieczni trenera Piotra Gizy częściej goszczą pod bramką rywali, ale na razie bez przełożenia na klarowne sytuacje.
  • 49'
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu - karą indywidualną za faul taktyczny został ukarany Radosław Kanach.
  • 48'
    Groźnie pod bramką Łagowa po rzucie rożnym dla Cracovii, ale ostatecznie defensorom gości udało się wybić piłkę.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 44'
    Strzał Mateusza Mianowanego z okolic 25. metra pewnie złapany przez Adama Wilka.
  • 42'
    Kolejna dobra akcja Pasów! Kacper Jodłowski świetnie znalazł miejsce w środku pola, dograł do Wiśniewskiego, ale dogranie naszego skrzydłowego zostało zablokowane.
  • 41'
    Dośrodkowanie Stachery w kierunku Bały wybite przez jednego z defensorów Łagowa.
  • 38'
    Mateusz Pieńczak wykopuje piłkę z własnego pola karnego wyjaśniając groźną sytuację pod bramką Pasów.
  • 34'
    Michał Stachera przedzierał się w pole karne Łagowa, ale stracił kontrolę nad piłką i od bramki zaczną goście.
  • 31'
    Damian Urban stracił piłkę na własnej połowie, lecz nasi dzisiejsi rywale nie byli w stanie tego wykorzystać, kończąc swoją akcję niecelnym dośrodkowaniem.
  • 28'
    Indywidualna akcja na skrzydle w wykonaniu Kacpra Chełmeckiego, zakończona niecelnym podaniem skrzydłowego ŁKS-u Łagów.
  • 26'
    Przewracany w bocznej strefie boiska był Kacper Nowicki, ale arbiter główny dopatrzył się przewinienia zawodnika Pasów i od rzutu wolnego Łagów.
  • 24'
    Robert Ożóg zdecydował się na uderzenie z pokaźnej odległości, jednak kopnięta przez niego futbolówka nie miała odpowiedniej siły i obyło się bez zagrożenia pod bramką Łagowa.
  • 21'
    Kapitalna interwencja Adama Wilka, który broni uderzenie Jodara Daniela oddane z najbliższej odległości!
  • 17'
    Próba prostopadłego podania Wiśniewskiego w kierunku Bały, ale nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej.
  • 13'
    Niecelne podanie Kanacha do Bały kończy dobrze zapowiadającą się akcję Cracovii.
  • 11'
    Bardzo niecelne uderzenie Zachary w kierunku bramki Wilka i grę wznowią zawodnicy Pasów.
  • 9'
    W środkowej części boiska faulowany Nowicki i od rzutu wolnego wznowią Pasy.
  • 6'
    Pierwszy strzał Cracovii. Uderzenie z dystansu Ziemnika przelatuje obok słupka bramki Pawła Lipca.
  • 3'
    Pierwsza akcja Pasów - próba przerzutu w wykonaniu Stachery, ale zbyt mocna i od autu Łagów.
  • 12:50

Oto skład, w którym podopieczni trenera Piotra Gizy powalczą dziś o trzy punkty:

• 12:50
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 30. kolejki 3 Ligi, gr. IV. Drugi zespół Cracovii podejmie dziś na boisku w Rącznej drużynę ŁKS-u Łagów. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.