22-08-2021 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 90'
    Koniec meczu. W drugiej połowie spotkania nasze rezerwy wyrównały stan meczu, finalnie dzieląc się punktami z Wólczanką. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Faul Myszora w ataku, żółta kartka dla naszego gracza.
  • 90'
    W związku z częstymi przerwami w grze, arbiter decyduje się na dodanie do drugiej części meczu aż sześciu minut.
  • 89'
    Minuta do końca podstawowego czasu gry.
  • 88'
    Cały zespół gości na własnej połowie. Pasy w poszukiwaniu zwycięskiej bramki.
  • 87'
    Niespieszne wznowienie gry, Wólczanka szanuje remis.
  • 86'
    Bomba Michała Wiśniewskiego z dystansu sprawia dużo problemów golkiperowi rywali, który traci równowagę i tuli piłkę do ziemi.
  • 85'
    Stachera zastąpił na boisku Kamila Ogorzałego.
  • 84'
    Michał Stachera gotowy do zmiany.
  • 83'
    Krótkie dogranie do Filipa Piszczka, który próbuje uderzać z bliska. Strzał zablokowany.
  • 82'
    Rozegranie Supryna i Wiśniewskiego grzęźnie wśród obrońców rywala.
  • 81'
    Do zmiany przygotowuje się Michał Stachera.
  • 80'
    Goście od środka.
  • 79'
    Mamy wyrównanie! Mocne, precyzyjne uderzenie Jakuba Myszora z okolic 20 metra obija słupek i wpada do siatki.
  • 78'
    Jakub Myszor szuka sobie miejsca pod polem karnym, zbiera się do uderzenia z dystansu.
  • 77'
    Mateusz Supryn zastępuje Patryka Zauchę.
  • 77'
    Michał Wiśniewski zastępuje Hebo Rasmussena.
  • 76'
    Trener Piotr Giza dokonuje podwójnej zmiany.
  • 75'
    Wracamy do gry.
  • 74'
    Obydwaj szkoleniowcy przekazują swoim zespołom uwagi na ostatnie, kluczowe minuty meczu.
  • 73'
    Rozpoczyna się przerwa na nawodnienie.
  • 72'
    Uderzenie Myszogląda ponad poprzeczką bramki Wilka.
  • 71'
    Na rozgrzewce także dwaj zawodnicy Pasów, w tym Mateusz Supryn.
  • 70'
    Rafał Dusiło zastąpił Krzysztofa Pietlucha.
  • 70'
    Myszogląd w miejsce Konrada Kowala.
  • 69'
    Trener zespołu gości decyduje się na podwójną roszadę.
  • 68'
    Wach mocno uderza, piłkę wybija interweniujący Wilk!
  • 67'
    Z kontrą rozpędza się Wólczanka, na skrzydle urywa się Dawid Wach.
  • 66'
    Pasom zaczyna się spieszyć. Z dystansu mierzy Jakub Myszor, ale minimalnie mija słupek.
  • 65'
    To nie koniec roszad wśród rywali, przygotowywana także podwójna zmiana. Rozgrzewa się Rafał Dusiło.
  • 64'
    Arkadiusz Baran w miejsce Sobonia.
  • 63'
    Adrian Soboń z pomocą kolegów schodzi z boiska, za chwilę nastąpi zmiana.
  • 62'
    Przygotowywana zmiana w zespole rywali, rozgrzewa się Arkadiusz Baran.
  • 61'
    Filip Piszczek ściera się w walce o piłkę z jednym z obrońców rywali. Kolejna przerwa w grze, zawodnik gości nie może podnieść się z boiska.
  • 60'
    Długie podanie pod bramkę Pasów, wychwytuje to szybko Adam Wilk.
  • 59'
    Po starciu z Loshajem żółtą kartkę ogląda Mateusz Podstolak.
  • 58'
    Gra w środku pola, ponownie walka o piłkę, na murawę pada Loshaj. Szykuje się kolejna żółta kartka.
  • 57'
    Filip Piszczek w miejsce Rivaldo Juniora. Trener Piotr Giza nie chce ryzykować zdrowiem brazylijskiego napastnika.
  • 56'
    Do zmiany przygotowuje się Filip Piszczek.
  • 55'
    Żółta kartka dla Kowala za to nieprzepisowe zagranie.
  • 54'
    Konrad Kowal ze spóźnioną interwencją na skrzydle, faulowany Jakub Myszor.
  • 53'
    W środku pola piłkę wyłuskuje Jakub Myszor.
  • 52'
    Wrzutkę w pole karne w rękawice łapie wychodzący z bramki Adam Wilk.
  • 51'
    Rozpędza się Soboń, nieprzepisowo powstrzymuje go Bracik - goście uzyskują rzut wolny na naszej połowie.
  • 50'
    Na skrzydle poszkodowany Rivaldo Junior, który szybko usuwa się za linię boczną boiska, by uzyskać pomoc medyczną.
  • 49'
    Piłkę, która wyszła na aut bramkowy, do gry wprowadza golkiper rywali.
  • 48'
    Nieudana próba dośrodkowania Kamila Ogorzałego.
  • 47'
    Od początku drugiej połowy operujemy piłką przy połowie Wólczanki. Rywal w pełni cofnięty.
  • 46'
    Na początku drugiej części meczu Jakub Myszor zastąpił Luisa Rochę.
  • 13:56
    U progu drugiej części spotkania jedna roszada w składzie Pasów.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy na jednobramkowym prowadzeniu zespół gości. Za 15 minut gramy o odwrócenie losów spotkania.
  • 45'
    W środku pola walka o piłkę, w jej trakcie nieprzepisowo zagrywa Luís Rocha. Żółta kartka dla naszego obrońcy.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Barkiem przyatakowany Ogorzały, goście przejmują piłkę.
  • 42'
    Wólczanka rozgrywa w defensywie, szanując swoje prowadzenie i czas, pozostały do gwizdka.
  • 41'
    Dośrodkowanie Otara Kakabadze zablokowane przez Jana Pedę.
  • 40'
    Adrian Soboń obok bramki Pasów.
  • 39'
    Spokojnie, prostymi środkami grają rywale, dostarczając górne piłki z ominięciem linii środkowej.
  • 38'
    Jakub Dutka wznawia grę.
  • 37'
    Uderzenie ze stojącej piłki ponad bramką rywala.
  • 36'
    Do piłki podchodzi Florian Loshaj.
  • 35'
    Faul
    Podstolak nieprzepisowo przerywa akcję naszego zespolu, będziemy mieć rzut wolny pod polem karnym Wólczanki.
  • 34'
    Wybicie do połowy boiska w wykonaniu graczy Wólczanki, przejmuje to Loshaj.
  • 33'
    Zabieramy się do szybkiej gry, poszukując wyrównania. Z piłką na skrzydle ucieka Otar Kakabadze.
  • 32'
    Pasy od środka.
  • 31'
    Konrad Kowal wyprowadza gości na prowadzenie.
  • 30'
    Goście długim podaniem poszukują napastnika w polu karnym Pasów.
  • 29'
    Krystian Bracik po chwili przerwy jest gotów do gry.
  • 28'
    Marushka ogląda żółtą kartkę za swoje zagranie.
  • 27'
    Faul
    Akcja Bracika przerwana spóźnionym wślizgiem, nasz gracz potrzebuje pomocy medycznej.
  • 26'
    Dogranie do Krystiana Bracika, który szarżuje środkiem pola, szukając partnerów pod polem karnym.
  • 25'
    Loshaj przecina grę na linii środkowej, rezerwy Pasów przy piłce.
  • 24'
    Gra utknęła w środku pola.
  • 23'
    Od linii defensywnej Piotr Łazarz.
  • 22'
    Tylko słupek po uderzeniu Patryka z ostrego kąta.
  • 21'
    Patryk Zaucha zbiega do boku pola karnego, szukając miejsca do strzału.
  • 20'
    Florian Loshaj napędza akcję naszych rezerw środkiem pola, dobiega do niego dwóch rywali.
  • 19'
    Napastnik rywala złapany na pozycji spalonej.
  • 18'
    Górna piłka mija Otara Kakabadze i dociera do Krzysztofa Pietlucha.
  • 17'
    Od linii defensywnej piłkę prowadzi Pawłowski, który ucieka skrzydłem.
  • 16'
    Wciąż bez bramek w Cracovia Training Center. Pasy mają optyczną przewagę, jednak brakuje dobrych sytuacji bramkowych.
  • 15'
    Piłkę do gry wprowadza bramkarz rywali.
  • 14'
    Kanach szarżuje w środku pola, oddając strzał z dystansu. Niestety, ponad poprzeczką.
  • 13'
    Przerywamy rozegranie gości w środku pola, przy piłce Kanach.
  • 12'
    Dobrze w środku pola zastawia się Lorek, dając trochę przestrzeni zespołowi Wólczanki.
  • 11'
    Goście z dużymi problemami z wyjściem z własnej połowy.
  • 10'
    Spokojnie wznawia Adam Wilk.
  • 9'
    Naciskany przez Otara Kakabadze zawodnik rywala oddaje strzał w boczną siatkę.
  • 8'
    Skrzydłem ucieka Podstolak, który wypuszcza sobie piłkę do przodu. Goni go Kakabadze.
  • 7'
    Dogranie głową do Rakoczego, interweniuje Myszogląd.
  • 6'
    Atak Pasów środkiem pola, cały zespół rywala cofnięty pod własną bramkę.
  • 5'
    Goście na uwolnienie, przenoszą piłkę w środek pola.
  • 4'
    Z dystansu uderza Ogorzały, piłka ponad poprzeczką bramki gości.
  • 3'
    Michał Rakoczy drybluje pod polem karnym Wólczanki, naciera jednak na niego dwóch obrońców rywala. Wycofujemy pod linię środkową.
  • 2'
    Długie dogranie do Rivaldo Juniora niewystarczająco celne, aut bramkowy dla zespołu Wólczanki.
  • 1'
    Rezerwy Pasów od środka, gramy!
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę rozpoczynamy!
  • 12:34

Znamy skład Cracovii II na to spotkanie.

• 12:20
    Witamy z Cracovia Training Center w Rącznej! Przed nami czwarte spotkanie naszych rezerw w nowym sezonie. O 13:00 zagramy z Wólczanką Wólka Pełkińska. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.