Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Cracovia II15122148-1138
2Wiślanie Jaśkowice15103239-933
3Hutnik Nowa Huta1591531-2628
4Sosnowianka Stanisław Dolny 1582525-2126
5Jutrzenka Giebułtów1574427-1725
6Unia Oświęcim1572621-2123
7Iskra Klecza Dolna1564525-3022
8 Michałowianka Michałowice1564432-2922
9Beskid Andrychów1563615-1421
10Dalin Myślenice1562623-2820
11Wiślanka Grabie1546526-2618
12TS Węgrzce1542919-2614
13Pcimianka Pcim1542817-3614
14Proszowianka Proszowice 15401120-3012
15Orzeł Piaski Wielkie15321012-3111
16 Skawinka Skawina15311118-4310

Kolejka 1 (6-7 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Oświęcim 2 : 0 Skawinka Skawina
Pcimianka Pcim 1 : 6 Cracovia II (07.08, 17:30)
TS Węgrzyce 0 : 1 Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie 3 : 0 (wo) Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 3 Beskid Andrychów
Wiślanka Grabie 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów
Iskra Klecza Dolna 1 : 1 Hutnik Nowa Huta
Proszowianka Proszowice 3 : 2 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 2 (13-14 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 4 Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Nowa Huta 4 : 1 Proszowianka Proszowice
Jutrzenka Giebułtów 1 : 2 Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów 2 : 1 Wiślanka Grabie
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Dalin Myślenice 2 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II 7 : 0 TS Węgrzce (14.08, g.11:00)
Unia Oświęcim 4 : 1 Pcimianka Pcim

Kolejka 3 (20-21 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Pcimianka Pcim 2 : 2 Skawinka Skawina
TS Węgrzce 0 : 1 Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 1 Cracovia II
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 : 5 Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie 0 : 2 Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna 2 : 0 Beskid Andrychów
Proszowianka Proszowice 3 : 4 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanie Jaśkowice 5 : 0 Hutnik Nowa Huta

Kolejka 4 (27-28 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 2 : 6 Hutnik Nowa Huta
Jutrzenka Giebułtów 0 : 1 Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów 2 : 0 Proszowianka Proszowice
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Iskra Klecza Dolna
Dalin Myślenice 2 : 2 Wiślanka Grabie
Cracovia II 1 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny (28.08, 11:00)
Unia Oświęcim 2 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim 1 : 3 TS Węgrzce

Kolejka 5 (3-4 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TS Węgrzce 4 : 1 Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 1 Pcimianka Pcim
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 0 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 2 : 4 Cracovia II (03.09, 17:00)
Iskra Klecza Dolna 3 : 3 Dalin Myślenice
Proszowianka Proszowice 2 : 1 Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice 0 : 0 Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta 2 : 4 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 6 (10-11 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 1 : 4 Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 0 : 1 Hutnik Nowa Huta
Michałowianka Michałowice 2 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Dalin Myślenice 4 : 0 Proszowianka Proszowice
Cracovia II 7 : 1 Iskra Klecza Dolna (10.09, 11:00)
Unia Oświęcim 0 : 0 Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim 1 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
TS Węgrzce 5 : 0 Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 7 (17-18 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Orzeł Piaski Wielkie 2 : 0 Skawinka Skawina
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 : 1 TS Węgrzce
Wiślanka Grabie 1 : 2 Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna 4 : 1 Unia Oświęcim
Proszowianka Proszowice 0 : 1 Cracovia II (18.09, 16:00)
Wiślanie Jaśkowice 6 : 0 Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta 0 : 2 Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów 1 : 0 Beskid Andrychów

Kolejka 8 (24-25 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 1 1Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice 0 : 2 Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice 0 : 1 Hutnik Nowa Huta
Cracovia II 2 : 1 Wiślanie Jaśkowice (25.09, 16:00)
Unia Oświęcim 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Pcimianka Pcim 2 : 0 Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce 2 : 4 Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie 1 : 3 Sosnowianka Stanisław Dolny

Kolejka 9 (1-2 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 0 Skawinka Skawina
Wiślanka Grabie 3 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna 3 : 2 TS Węgrzce
Proszowianka Proszowice 4 : 2 Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice 2 : 0 Unia Oświęcim
Hutnik Nowa Huta 1 : 3 Cracovia II (1.10, 15:00)
Jutrzenka Giebułtów 3 : 0 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 1 : 2 Michałowianka Michałowice

Kolejka 10 (8-9 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 6 Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice 0 : 2 Beskid Andrychów
Cracovia II 1 : 1 Jutrzenka Giebułtów (09.10, g. 11)
Unia Oświęcim 3 : 0 Hutnik Nowa Huta
Pcimianka Pcim 0 : 4 Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 3 Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 2 Wiślanka Grabie

Kolejka 11 (15-16 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wiślanka Grabie 2 : 1 Skawinka Skawina
Iskra Klecza Dolna 0 : 1 Sosnowianka Stanisław Dolny
Proszowianka Proszowice 1 : 2 Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice 1 : 0 TS Węgrzce
Hutnik Nowa Huta 4 : 0 Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów 3 : 1 Unia Oświęcim
Beskid Andrychów 1 : 1 Cracovia II
Michałowianka Michałowice 2 : 3 Dalin Myślenice

Kolejka 12 (22-23 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 3 : 1 Dalin Myślenice
Cracovia II - : - Michałowianka Michałowice (19.11, 11:00)
Unia Oświęcim 0 : 0 Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim 2 : 1 Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce 0 : 2 Hutnik Nowa huta
Orzeł Piaski Wielkie 0 : 5 Wiślanie Jaśkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 : 0 Proszowianka Proszowice
Wiślanka Grabie 1 : 1 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 13 (29-30 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Iskra Klecza Dolna 2 : 1 Skawinka Skawina
Proszowianka Proszowice 1 : 3 Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice 1 : 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Nowa Huta 2 : 1 Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów 0 : 0 TS Węgrzce
Beskid Andrychów 0 : 2 Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice 6 : 2 Unia Oświęcim
Dalin Myślenice 0 : 1 Cracovia II (29.10, 15:00)

Kolejka 14 (5-6 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina 0 : 5 Cracovia II
Unia Oświęcim 1 : 2 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 0 : 4 Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce 0 : 1 Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkiec (odwołany) - : - Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 : 3 Hutnik Nowa Huta
Wiślanka Grabie 2 : 2 Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna 1 : 5 Proszowianka Proszowice

Kolejka 15 (12-13 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Proszowianka Proszowice 0 : 1 Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice 3 : 0 Iskra Klecza Dolna
Hutnik Nowa Huta 4 : 2 Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów 1 : 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów 2 : 0 Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice 1 : 1 TS Węgrzce
Dalin Myślenice - : - Pcimianka Pcim
Cracovia II 2 : 3 Unia Oświęcim (11.11, 13:00)

Kolejka 16 (18-19 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Unia Oświęcim
Cracovia II - : - Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice - : - TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice - : - Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów - : - Wiślanka Grabie
Hutnik Nowa Huta - : - Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice - : - Proszowianka Proszowice

Kolejka 17 (25 - 26 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wiślanie Jaśkowice - : - Skawinka Skawina
Proszowianka Proszowice - : - Hutnik Nowa Huta
Iskra Klecza Dolna - : - Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie - : - Beskid Andrychów
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie - : - Dalin Myślenice
TS Węgrzce - : - Cracovia II
Pcimianka Pcim - : - Unia Oświęcim

Kolejka 18 (1 - 2 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim - : - TS Węgrzce
Cracovia II - : - Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice - : - Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów - : - Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów - : - Proszowianka Proszowice
Hutnik Nowa Huta - : - Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 19 (8 - 9 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Hutnik Nowa Huta - : - Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice - : - Jutrzenka Giebułtów
Proszowianka Proszowice - : - Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna - : - Michałowianka Michałowice
Wiślanka Grabie - : - Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Cracovia II
Orzeł Piaski Wielkie - : - Unia Oświęcim
TS Węgrzce - : - Pcimianka Pcim

Kolejka 20 (15 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - TS Węgrzce
Pcimianka Pcim - : - Orzeł Piaski Wielkie
Unia Oświęcim - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Cracovia II - : - Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice - : - Iskra Klecza Dolna
Michałowianka Michałowice - : - Proszowianka Proszowice
Beskid Andrychów - : - Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów - : - Hutnik Nowa Huta

Kolejka 21 (22 - 23 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jutrzenka Giebułtów - : - Skawinka Skawina
Hutnik Nowa Huta - : - Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice - : - Michałowianka Michałowice
Proszowianka Proszowice - : - Dalin Myślenice
Iskra Klecza Dolna - : - Cracovia II
Wiślanka Grabie - : - Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie - : - TS Węgrzce

Kolejka 22 (29 - 30 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Orzeł Piaski Wielkie
TS Węgrzce - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Pcimianka Pcim - : - Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim - : - Iskra Klecza Dolna
Cracovia II - : - Proszowianka Proszowice
Dalin Myślenice - : - Wiślanie Jaśkowice
Michałowianka Michałowice - : - Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów - : - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 23 (3 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Beskid Andrychów - : - Skawinka Skawina
Jutrzenka Giebułtów - : - Michałowianka Michałowice
Hutnik Nowa Huta - : - Dalin Myślenice
Wiślanie Jaśkowice - : - Cracovia II
Proszowianka Proszowice - : - Unia Oświęcim
Iskra Klecza Dolna - : - Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie - : - TS Węgrzce
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 24 (6 - 7 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie - : - Wiślanka Grabie
TS Węgrzce - : - Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim - : - Proszowianka Proszowice
Unia Oświęcim - : - Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II - : - Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice - : - Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice - : - Beskid Andrychów

Kolejka 25 (13 - 14 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Michałowianka Michałowice - : - Skawinka Skawina
Beskid Andrychów - : - Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów - : - Cracovia II
Hutnik Nowa Huta - : - Unia Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice - : - Pcimianka Pcim
Proszowianka Proszowice - : - TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna - : - Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie - : - Sosnowianka Stanisław Dolny

Kolejka 26 (20 - 21 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie - : - Proszowianka Proszowice
TS Węgrzce - : - Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim - : - Hutnik Nowa Huta
Unia Oświęcim - : - Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II - : - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - : - Michałowianka Michałowice

Kolejka 27 (27 - 28 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Dalin Myślenice - : - Skawinka Skawina
Michałowianka Michałowice - : - Cracovia II
Beskid Andrychów - : - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - : - Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta - : - TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice - : - Orzeł Piaski Wielkie
Proszowianka Proszowice - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna - : - Wiślanka Grabie

Kolejka 28 (3 - 4 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Iskra Klecza Dolna
Wiślanka Grabie - : - Proszowianka Proszowice
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie - : - Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce - : - Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim - : - Beskid Andrychów
Unia Oświęcim - : - Michałowianka Michałowice
Cracovia II - : - Dalin Myślenice

Kolejka 29 (10 - 11 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia II - : - Skawinka Skawina
Dalin Myslenice - : - Unia Oświecim
Michałowianka Michałowice - : - Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów - : - TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów - : - Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Nowa Huta - : - Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanie Jaśkowice - : - Wiślanka Grabie
Proszowianka Proszowice - : - Iskra Klecza Dolna

Kolejka 30 (17 czerwca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Skawinka Skawina - : - Proszowianka Proszowice
Iskra Klecza Dolna - : - Wiślanie Jaśkowice
Wiślanka Grabie - : - Hutnik Nowa Huta
Sosnowianka Stanisław Dolny - : - Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie - : - Beskid Andrychów
TS Węgrzce - : - Michałowianka Michałowice
Pcimianka Pcim - : - Dalin Myślenice
Unia Oświęcim - : - Cracovia II

Najnowsze