Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Sandecja Nowy Sącz13112034-535
2Cracovia13110243-833
3TS Wisła Kraków12101173-631
4AS Progres Kraków1391345-1828
5Tarnovia Tarnów1272323-1023
6UKS Górnik Libiąż1160527-2418
7Limanovia Limanowa 13517 24-3316
8Orzeł Myślenice1335517-2414
9 MOSiR Bochnia1341829-3513
10Akademia Piłkarska 21 Kraków1141616-2513
11Krakus Nowa Huta1341819-3213
12Unia Tarnów 1332820-3211
13PUKS Karol Wadowice13201118-676
14Dalin Myślenice1301126-751

1 kolejka (20-21 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Unia Tarnów 1 : 2 UKS Górnik Libiąż
PUKS Karol Wadowice 2 : 5 Akademia Piłkarska 21 Kraków
TS Wisła Kraków 6 : 1 AS Progres Kraków
Tarnovia Tarnów 1 : 1 Krakus Nowa Huta
Sandecja Nowy Sącz 8 : 0 Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice 0 : 4 Cracovia (20.08, 10:00)
MOSiR Bochnia 2 : 3 Limanovia Limanowa

2 kolejka (27-28 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 7 : 3 Limanovia Limanowa
Cracovia 7 : 1 MOSiR Bochnia (27.08, 15:00)
Dalin Myślenice 1 : 1 Orzeł Myślenice
Krakus Nowa Huta 1 : 5 Sandecja Nowy Sącz
AS Progres Kraków 0 : 1 Tarnovia Tarnów
Akademia Piłkarska 21 Kraków 0 : 8 TS Wisła Kraków
Unia Tarnów 3 : 0 PUKS Karol Wadowice

3 kolejka (31 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
PUKS Karol Wadowice 2 : 5 UKS Górnik Libiąż
TS Wisła Kraków 8 : 0 Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów 2 : 1 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 AS Progres Kraków
Orzeł Myślenice 2 : 1 Krakus Nowa Huta
MOSiR Bochnia 6 : 1 Dalin Myślenice
Limanovia Limanowa 3 : 4 Cracovia (30.08, 17:00)

4 kolejka (3-4 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 0 : 1 Cracovia (03.09, 12:00)
Dalin Myślenice 0 : 1 Limanovia Limanowa
Krakus Nowa Huta 1 : 3 MOSiR Bochnia
AS Progres Kraków 4 : 0 Orzeł Myślenice
Akademia Piłkarska 21 Kraków 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
Unia Tarnów 0 : 1 Tarnovia Tarnów
PUKS Karol Wadowice 0 : 17 TS Wisła Kraków

5 kolejka (10-11 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TS Wisła Kraków 7 : 2 UKS Górnik Libiąż
Tarnovia Tarnów 8 : 1 PUKS Karol Wadowice
Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Unia Tarnów
Orzeł Myślenice 0 : 0 Akademia Piłkarska 21 Kraków
MOSiR Bochnia 3 : 5 AS Progres Kraków
Limanovia Limanowa 5 : 4 Krakus Nowa Huta
Cracovia 10 : 0 Dalin Myślenice (11.09, 15:00)

6 kolejka (17-18 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 7 : 0 Dalin Myślenice
Krakus Nowa Huta 0 : 2 Cracovia (17.09, 13:30)
AS Progres Kraków 4 : 0 Limanovia Limanowa
Akademia Piłkarska 21 Kraków 1 : 0 MOSiR Bochnia
Unia Tarnów 1 : 1 Orzeł Myślenice
PUKS Karol Wadowice 0 : 5 Sandecja Nowy Sącz
TS Wisła Kraków 1 : 2 Tarnovia Tarnów

7 kolejka (24-25 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Tarnovia Tarnów 0 : 1 UKS Górnik Libiąż
Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 TS Wisła Kraków
Orzeł Myślenice 6 : 1 PUKS Karol Wadowice
MOSiR Bochnia 5 : 2 Unia Tarnów
Limanovia Limanowa 1 : 2 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Cracovia 2 : 0 AS Progres Kraków (24.09, 11:00)
Dalin Myślenice 1 : 2 Krakus Nowa Huta

8 kolejka (1-2 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 3 : 2 Krakus Nowa Huta
AS Progres Kraków 8 : 0 Dalin Myślenice
Akademia Piłkarska 21 Kraków 1 : 3 Cracovia (01.10, 10:00)
Unia Tarnów 3 : 3 Limanovia Limanowa
PUKS Karol Wadowice 3 : 2 MOSiR Bochnia
TS Wisła Kraków 5 : 1 Orzeł Myślenice
Tarnovia Tarnów 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz

9 kolejka (8-9 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 UKS Górnik Libiąż
Orzeł Myślenice 1 : 1 Tarnovia Tarnów
MOSiR Bochnia 0 : 4 TS Wisła Kraków
Limanovia Limanowa 4 : 2 PUKS Karol Wadowice
Cracovia 5 : 0 Unia Tarnów (08.10, g. 15:00)
Dalin Myślenice 0 : 5 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Krakus Nowa Huta 0 : 4 AS Progres Kraków

10 kolejka (15-16 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 2 : 5 AS Progres Kraków
Akademia Piłkarska 21 Kraków 0 : 3 Krakus Nowa Huta
Unia Tarnów 5 : 0 Dalin Myślenice
PUKS Karol Wadowice 0 : 3 Cracovia (14.10, 16:00)
TS Wisła Kraków 5 : 0 Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów 3 : 1 MOSiR Bochnia
Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Orzeł Myślenice

Kolejka 11 (22-23 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Orzeł Myślenice 3 : 2 UKS Górnik Libiąż
MOSiR Bochnia 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
Limanovia Limanowa 0 : 1 Tarnovia Tarnów
Cracovia 0 : 2 TS Wisła Kraków (22.10, 15:00)
Dalin Myślenice 2 : 6 PUKS Karol Wadowice
Krakus Nowa Huta 1 : 0 Unia Tarnów
AS Progres Kraków 5 : 1 Akademia Piłkarska 21 Kraków

Kolejka 12 (29-30 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS Górnik Libiąż 2 : 5 Akademia Piłkarska 21 Kraków
Unia Tarnów 2 : 3 AS Progres Kraków
PUKS Karol Wadowice 1 : 2 Krakus Nowa Huta
TS Wisła Kraków 11 : 0 Dalin Myślenice
Tarnovia Tarnów 0 : 2 Cracovia (30.10, 10:00)
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Limanovia Limanowa
Orzeł Myślenice 1 : 1 MOSiR Bochnia

Kolejka 13 (5-6 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MOSiR Bochnia 5 : 1 UKS Górnik Libiąż
Limanovia Limanowa 1 : 0 Orzeł Myślenice
Cracovia 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz (07.11, 15:00)
Dalin Myślenice 1 : 5 Tarnovia Tarnów
Krakus Nowa Huta 1 : 5 TS Wisła Kraków
AS Progres Kraków 5 : 0 PUKS Karol Wadowice
Akademia Piłkarska 21 Kraków 1 : 2 Unia Tarnów