Trampkarze starsi z kolejną zdobyczą

18.09.2014
    Trampkarze starsi Cracovii po raz drugi z rzędu zainkasowali trzy punkty w nowym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Treli wygrali z Wieczystą Kraków 2:1.

Piłkarze "Pasów" byli faworytami spotkania, co też potwierdził sam pojedynek. Nasz zespół długo utrzymywał się przy piłce, prowadził grę, a przede wszystkim stwarzał sytuacje. Po pierwszej połowie prowadził jednak skromnie, bo tylko 1:0. - Szwankowała skuteczność, bo sytuacji mieliśmy naprawnę sporo - przyznaje trener Trela.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, kolejne bramki jednak nie padały. - Wieczysta grała mądrze, ustawiła się w defensywie, ale też nastawiała się na kontry - wyjaśnia szkoleniowiec "Pasów".

I właśnie po jednej z takich akcji, na trzy minuty przed końcem meczu, rywal doprowadził do remisu. To jednak nie był ostatni gol tego spotkania. - Rzuciliśmy się do ataku i strzeliliśmy bramkę w ostatniej akcji - informuje trener Trela.

Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 10:30. Na boisku przy ulicy Wielickiej 101 Cracovia podejmie Jadwigę Kraków.

CRACOVIA - WIECZYSTA KRAKÓW 2 : 1 (1 : 0)

Bramki dla „Pasów": Jamrozy i Morawski.

Cracovia: Burliga - Jamrozy, Rutkiewicz, Morawski, Czechowski - Graniczkowski, Rokicki, Franczak -Chlebda, Żeliszczak, Nowak oraz Jaszczyński, Grzybowski, Biale, Frydecki, Fiałek.