Trampkarze na szóstkę!

18.10.2014
    Trampkarze starsi Cracovii nie dali żadnych szans Jadwidze Kraków i wygrali dzisiejszy mecz aż 6:0!

JADWIGA KRAKÓW - CRACOVIA 0 : 6 (0 : 2)

Bramki dla „Pasów": Frydecki (dwie), Leśniak, Morawski, Biale, Rokosz.

Cracovia: Burliga - Jamrozy (55. Biale), Król, Morawski, Franczak (60. Jaszczyński) - Graniczkowski, Pituła, Rokicki - Leśniak (50. Frydecki), Nowak (36. Rokosz), Fiałek (45. Grzybowski).

Trener Grzegorz Trela: - Dominowaliśmy w tym spotkaniu. Przeciwnik oddał tylko jeden strzał i całym zespołem bronił się na własnej połowie. Cieszy mnie zwycięstwo, ale też to, że zawodnicy z ławki rezerwowych pociągnęli ten zespół, a nie byli tylko uzupełnieniem. To oni zdobyli wszystkie cztery  bramki w drugiej połowie.

Kolejne spotkanie trampkarze starsi Cracovii rozegrają w sobotę, 25 października, o godzinie 11:00. Rywalem będzie Progres Kraków.