Rezerwy wygrywają z przyszłym rywalem

29.07.2015
    Drużyna trenera Piotra Góreckiego na boisku przy Wielickiej pokonała Spartę Kazimierza Wielka 3:0. Duży udział w zwycięstwie mieli zawodnicy na co dzień trenujący z pierwszym zespołem.

Drużyna trenera Piotra Góreckiego na boisku przy Wielickiej pokonała Spartę Kazimierza Wielka wynikiem 3:0. Duży udział w zwycięstwie mieli zawodnicy na co dzień trenujący z pierwszym zespołem.

III-ligowa drużyna rezerw miała okazję zmierzyć się z zespołem, z którym już niedługo przyjdzie się jej walczyć w rozgrywkach ligowych. Już pierwsze minuty pokazały jednak dominację „Pasów". Po licznych akacjach duetu Wdowiak-Szewczyk, w 17. Minucie pierwszego gola zdobył ten drugi. 8 minut później na swoje trafienie doczekał się także „Wdówka", dobijając piłkę po uderzeniu „Szewy".

W drugiej połowie trener Górecki wprowadził zmiany w zespole, rezygnując w dużej mierze z 7-osobowego zaciągu z pierwszego zespołu. Mimo to, „Pasy" zdobyły bramkę - w 83. minucie z bliska piłkę do siatki wpakował Kiebzak .Później młodzi zawodnicy Cracovii kilkukrotnie byli blisko gola, ale na posterunku był występujący w koszulce "Batmana" bramkarz Sparty.

Zdaniem trenera Piotra Góreckiego: Niezły mecz w naszym wykonaniu. Zawodnicy są odpowiednio przygotowani, a to dobrze świadczy, bo prawdopodobnie był to nasz sprawdzian generalny przed startem ligi. Podobała mi się gra, może mniej wynik, ale akcje bardzo ładnie sie zazębiały, a to jest klucz do zobywania bramek.

Cracovia II - Sparta Kazimierza Wielka 3:0

1:0 Krzysztof Szewczyk 17.

2:0 Mateusz Wdowiak 25.

3:0 Kiebzak 83.

Cracovia II:

I Połowa: Wilk - Moskal, Rymaniak, Kuligowski, Jaroszyński, Zejdler, Argasiński,Szymczak, Wdowiak, Ceglarz, Szewczyk

II Połowa: Wilk(70 Smoleń), Jaroszyński(60 Poznański), Kuligowski, Chochołek, Jaklik(zawodnik testowany), Kotwica, Szymczak, Jeż, Krasuski, Wdowiak(60 Panek), Ceglarz (60 Kiebzak)