Puchar Polski: Rezerwy grają dalej!

• Wideo
02.09.2014
Rezerwy Cracovii wygrały 4:2 z Błękitnymi Modlnica w meczu III rundy Pucharu Polski Podokręgu Kraków. Zwycięstwo pozwoliło piłkarzom trenera Piotra Góreckiego awansować do kolejnej fazy rozgrywek.

Pierwszy gol dla Cracovii II padł w 28. minucie meczu. Krzysztof Szewczyk uderzył z 20. metrów i zdjął pajęczynę z okienka bramki Błękitnych. Później do głosu doszedł lider A-klasy, który najpierw wyrównał stan meczu, a później wyszedł na sensacyjne prowadzenie.

Na szczęście nasza drużyna nie pozwoliła sprawić Błękitnym niespodzianki. W 81. minucie wyrównał Dawid Gala, a sześć minut później gola na 3:2 dla "Pasów" zdobył Dawid Surma, który wykończył ładną akcję Mateusza Krasuskiego z Radosławem Kuligowskim.

"Kropkę nad i" w samej końcówce postawił Szewczyk pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Eryku Ceglarzu.

Błękitni Modlnica - Cracovia II 2:4 (1:1)

Bramki dla "Pasów": Szewczyk x 2, Gala, Surma.

Cracovia II: Kwiatkowski - Moskal, Chochołek, Bartosz, Dudek (46. Kuligowski) - Poznański (46. Krasuski), Gala, Dobosz (66. Ceglarz) - Wdowiak, Szewczyk, Kotwica (46. Surma)