Porażka rezerw w Wieliczce

20.04.2013
    Rezerwy Cracovii wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny „Pasów” nie zdołały pokonać w Wieliczce miejscowego Górnika. Podopieczni trenera Stanisława Owcy przegrali ten mecz 0:3.

Rezerwy Cracovii wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny „Pasów" nie zdołały pokonać w Wieliczce miejscowego Górnika. Podopieczni trenera Stanisława Owcy przegrali ten mecz 0:3.

GÓRNIK WIELICZKA - CRACOVIA II 3 : 0 (2 : 0)

Cracovia: Skrzeszewski - Czernecki (47. Bufnal), Lacić, Kuligowski, Jaroszyński - Maciej Zieliński, Krasuski (75. Darowski), Kapustka (55. Kimura) - Pająk, Szewczyk (65. Kurleto), Michał Zieliński.

Stanisław Owca (Cracovia): - Straciliśmy bramkę już w 4. minucie, później w 14. minucie. Trzecia bramka była konsekwencją błędu w defensywie. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale nie zdołaliśmy ich wykorzystać.