Porażka juniorów młodszych na własne życzenie

26.05.2015
    Nie udał się juniorom młodszych Cracovii mecz z Resovią. Podopieczni trenera Krzysztofa Kroka prowadzili na własnym boisku już 3:1, by ostatecznie przegrać 3:4.

CRACOVIA - RESOVIA 3 : 4 (2 : 1)

Bramki dla "Pasów": Pieprzyca, Tymoszuk i Żaba.

Cracovia: Smoleń (48. Burliga) - Dudek (50. Dukała), Pieorzyca, Mik, Pestka - Dara (53. Sroka), Łucka (58. Pietrzyk), Malinowski - Żaba, Tymoszuk (75. Talowski), Buraczek (68. Szczepański)

Trener Krzysztof Krok: - Do 48. minuty prowadziliśmy 3:1 i bezsprzecznie kontrolowaliśmy sytuację na boisku, mając przy okazji kolejne szanse na zdobycie bramki. W tej minucie kontuzji doznał nasz bramkarz, a zanim udało nam się go zmienić, straciliśmy gola na 2:3. Nie wiem co się stało, ale od tego momentu nasi zawodnicy stanęli, zaś rywal złapał wiatr w żagle, zdobywając kolejne bramki. Niech to będzie nauczka dla moich piłkarzy, że mając przewagę i prowadząc 3:1 niekoniecznie wygrywa się mecz.