Podsumowanie 13. kolejki Lotto Ekstraklasy

25.10.2016
    Za nami kolejny udany weekend Cracovii! Mimo że nasza drużyna nie zdołała przełamać się na wyjeździe, remis wywalczony w ostatniej minucie meczu ze Śląskiem z pewnością może cieszyć!

Po 13. kolejce Lotto Ekstraklasy drużynie Cracovii udało się utrzymać 6. lokatę w tabeli. Nie tylko „Pasy" pozostały na tym samym miejscu -  dotyczy to też wszystkich zespołów z pozycji od 1 do 6. Przetasowania nastąpiły natomiast na każdym z miejsc od 7 do 16.

Mecz Cracovii ze Śląskiem był jedynym, w którym padł remis. Nasza drużyna pojechała do Wrocławia, chcąc zgarnąć pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Tego planu nie udało się zrealizować, lecz na pewno należy pochwalić naszych piłkarzy za walkę do końca - podopieczni trenera Jacka Zielińskiego odrobili stratę dwóch bramek, a gola na 2:2 zanotowali tuż przed końcowym gwizdkiem.