Pewne zwycięstwo rezerw Cracovii

28.04.2013
    Rezerwy Cracovii prowadzone przez trenera Stanisława Owcę pewnie wygrały dziś z Iskrą Klecza w 24. kolejce IV ligi. Mecz odbył się na stadionie przy ulicy Wielickiej 101.

W drugiej drużynie "Pasów" wystąpiło kilku zawodników z kadry pierwszego zespołu, w tym m.in. strzelec jednej z bramek Michał Zieliński, a także Matko Perdijić, Sebastian Steblecki, Bojan Puzigaća, Mate Lacić, czy Andraž Struna.

Do przerwy kibice zebrani na stadionie przy ulicy Wielickiej 101 nie obejrzeli bramek, ale w drugiej połowie gole wspomnianego Zielińskiego, ale również Pawła Jaroszyńskiego i Daniela Duszyka sprawiły, że rezerwy Cracovii wygrały ten mecz 3:0.

CRACOVIA II - ISKRA KLECZA 3 : 0 (0 : 0)

1:0 - Paweł Jaroszyński 48.

2:0 - Michał Zieliński 57.

3:0 - Daniel Duszyk 88.

Cracovia II: Perdijić - Struna, Lacić, Kuligowski, Puzigaća - Maciej Zieliński, Kłusek (75. Duszyk), Steblecki (70. Kapustka) - Pająk, Michał Zieliński (65. Szewczyk), Jaroszyński.

Trener Stanisław Owca: - Pierwsza połowa była przespana z naszej strony, za mało ruchu, za mało agresywności w grze. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza. Ważna była bramka zaraz po przerwie, bo przeciwnik musiał się otworzyć. Stwarzaliśmy sobie sytuacje i zdobyliśmy kolejne gole. To było nasze zasłużone zwycięstwo, choć trzeba przyznać, że rywal miał też kilka swoich szans.