Juniorzy starsi wywożą 3 punkty z Ostrowca Świętokrzyskiego

17.05.2014
    Juniorzy starsi  wywożą 3 punkty z Ostrowca Świętokrzyskiego
    Piłkarze trenera Pawła Zegarka wygrali dzisiaj z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i dopisują sobie 3 bardzo cenne punkty w ligowej tabeli!

Piłkarze trenera Pawła Zegarka wygrali dzisiaj z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i dopisują sobie 3 bardzo cenne punkty.

Do momentu wyjazdu na mecz do Ostrowca Świętokrzyskiego, Cracovia traciła do pierwszej w tabeli Wisły 6 punktów i zajmowała 2. miejsce, podczas gdy ich dzisiejsi rywale piastowali 9. pozycję.

Mecz rozpoczął się z 40 – minutowym opóźnieniem, z powodu wody zalegającej na boisku, co mogło odrobinę rozproszyć zawodników. Pierwsza połowa po obu stronach była raczej zachowawcza. - W pierwszej części spotkania gospodarze bardzo dobrze ustawili się w obronie i bardzo ciężko było nam  przedrzeć się przez linię defensywną przeciwnika -  wspomina trener Paweł Zegarek.

Gole padały tylko w drugiej połowie. Jako pierwszy piłkę do bramki wpakował Panek w 62. minucie. Za nim umiejętnościami strzeleckimi popisali się  Ropski i  Barczuk ( 80. I 89. minuta).  Świetny mecz rozegrał Ropski (na zdjęciu), który zaliczył bramkę i dwie asysty. Trener szczególnie pochwalił też strzelca ostatniego gola - Barczuka  – wszedł w drugiej połowie i zachował się dokładnie tak jak powinien się zachowywać rezerwowy - przyznał.

Warto dodać, że wszystkie bramki padały dziś po bardzo ładnie rozegranych, przemyślanych akcjach. Na szcególną uwagę zasługuje ta przeprowadzona przez Ropskiego i Surmę, efektem której był gol Barczuka z 11 metrów.

KSZO OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI – CRACOVIA 0:3

Gole dla "Pasów”: Panek 62’, Ropski 80’, Barczuk 89’

Cracovia: Kobyłka – Klimczyk, Moskal, Bartosz, Kapera - Dudek, Szymczak (79. Barczuk), Gala (85’Dębowski) - Panek, Piątek (59. Surma), Ropski