Holendrzy pokonani. Gol Dudzica

09.07.2011
    Piłkarze Cracovii odnieśli zwycięstwo w pierwszym sparingu podczas obozu przygotowawczego w Holandii. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa wygrali z czołową drużyną Eerste Ligi, FC Zwolle 1:0, a jedyną bramkę zdobył Bartłomiej Dudzic w 38. minucie. Od 50. minuty "Pasy" grały w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę (za dwie żółte) ujrzał Hesdey Suart (co ciekawe, dwie żółte kartki ujrzał również gracz FC Zwolle, Darryl Lachman, lecz nie opuścił placu gry).

FC ZWOLLE - CRACOVIA 0 : 1 (0 : 1)

0:1 - Dudzic 38.

Żółte kartki: Suart, Ntibazonkiza, Boljević (Cracovia) oraz Aafjes, Lachman (FC Zwolle).

Czerwona kartka: Suart 50. (za drugą żółtą).

FC Zwolle (wyjściowy skład): Boer - van Polen, Lachman, Aafjes, Bakkati, Olijve, Maachi, Achenteh, Kluin, Slot, van der Berg.

Cracovia: Kaczmarek - Suart, Kosanović (60. Nawotczyński), Szeliga, Nykiel (46. Struna) - Suvorov, Bartczak (69. Żołądź), Boljević, Ntibazonkiza (73. Rupa) - Kędziora (46. Štraus) - Dudzic (46. Krieger).

Widzów: ok. 900.

Aby prześledzić zapis relacji live, wystarczy kliknąć w tym miejscu.