Dwugłos trenerski po meczu Śląsk Wrocław-Cracovia

22.10.2016
    Pasy zremisowały we Wrocławiu ze Śląskiem 2:2. Gola na wagę punktu w ostatniej minucie meczu zdobył Damian Dąbrowski. Zobaczcie, co do powiedzenia o tym spotkaniu mieli trenerzy obydwu zespołów.

Trener Jacek Zieliński: Jak się przegrywa 0:2 i wyciąga się w ostatnich sekundach meczu na 2:2, to trzeba się cieszyć. My przyjechaliśmy do Wrocławia po 3 punkty, ale popełniliśmy okropne błędy, które nie pozwoliły nam ich zdobyć. Śląsk zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie, a my  dopiero w końcówce pierwszej połowy poukładaliśmy naszą grę. Będziemy walcz1yć o 3 punkty w następnych spotkaniach.

Trener Mariusz Rumak: Powinienem być smutny i jestem. Dla nas jest to utrata punktów. Straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach meczu. Jednak zespół, który dziś poprowadziłem, może się czuć jak zwycięzca. Jeśli w następnym meczu będziemy się prezentować tak, jak dziś, to będziemy zdobywać punkty.