Cracovia II z kolejną wygraną!

28.08.2016
    Cracovia II pokonała Sosnowaiankę Stanisław Dolny 1:0. Bramkę strzelił Eryk Ceglarz.

Cracovia II- Sosnowaianka Stanisław Dolny 1:0 (1:0)

1:0 Eryk Ceglarz 4

Cracovia II: Dobroliński - Cunta, Sosnowski, Ochał, Moskal - Kanach, Szymczak, Serafin - Pyrdek, Ceglarz,Surma

Ławka rezerwowych: Wilk - Skiba, Czarnecki, Pestka, Leśniak, Lusiusz

Zmiany:

61 zmiana w Cracovii: zszedł Jakub Cunta, wszedł Sylwester Lusiusz

81 zmiana w Cracovii: zszedł Dawid Surma, wszedł Maciej Skiba

91 zmiana w Cracovii: zszedł Eryk Ceglarz, wszedł Damian Leśniak

Sosnowianka Stanisław Dolny: Widawski - Bryła, Kmiecik, Zgoda, Stróżyk - Madejski, Suwarczeński, Grotkowski - Szczurek, Kmak

Ławka rezerwowych: Pokrywka - Drame, Gałuszka, Skórski, Łatka, Para, Kret.

Relację wynikową można śledzić na naszym [TWITTERZE]

Już w 4. minucie rezerwy Cracovii objęły prowadzenie. Łukasz Sosnowski z lewej strony zagrał piłkę po ziemi wzdłuż bramki, gdzie w zamieszaniu w polu karnym Sosnowianki najwięcej zimnej krwi zachował Eryk Ceglarz. Zawodnik „Pasów" z bliskiej odległości pokonał Roberta Widawskiego. Po tej bramce piłkarze obydwu drużyn trochę spuścili z tonu i widowisko zrobiło się nieco niemrawe. Dopiero w 27. minucie Patryk Serafin podał futbolówkę na lewą stronę do Dawida Surmy, którego strzał został zablokowany przez zawodników gości. Trzy minuty później swoją szansę mieli przyjezdni. Z rzutu wolnego uderzał Piotr Madejski, ale Rafał Dobroliński wypiąstkował piłkę na aut.

W drugiej połowie spotkanie nieco nabrało tempa, ale sytuacji bramkowych po obu stronach było jak na lekarstwo. W 59. minucie Kamil Pestka przedarł się lewą flanką i wpadł w pole karne, ale nie miał do kogo zagrać futbolówki i zdecydował się na strzał. Trafił tylko w boczną siatkę. W 73. minucie zrobiło się bardzo groźnie pod bramką Dobrolińskiego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najpierw głową uderzał Kmak, ale nasz bramkarz zdołał sparować uderzenie przed siebie. Dwukrotne dobitki gości były blokowane przez naszych zawodników, dzięki czemu, mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych, udało się dowieźć cenne trzy punkty do końca spotkania.

W tym spotkaniu w zespole Cracovii II zadebiutował nowy zawodnik - Dominik Ochał, który trafił do naszego klubu z Błękitnych Ropczyce(IV liga podkarpacka) i zaprezentował się z całkiem dobrej strony.

Żółte kartki: Sosnowski(Cracovia II) - Kmiecik, Kmak, Kalicki(Sosnowianka)

Sędzia: Przemysław Greń(główny) - Krzysztof Jakubik, Szymon Dziadowiec (KS Oświęcim)