Kadra trenerska

Jacek Zieliński

I Trener

Jacek Zieliński urodził się 22 marca 1961 roku w Tarnobrzegu i jest wychowankiem miejscowej Siarki. Potem reprezentował też AZS AWF Warszawa, Gwardię Warszawa i Stal Stalowa Wola. Swoją karierę na ławce trenerskiej rozpoczął także od Siarki Tarnobrzeg. Następnie trenował m.in. Koronę Kielce, GKS Bełchatów, Górnik Łęczna, Piast Gliwice, Odrę Wodzisław, Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski, Polonię Warszawa i Lech Poznań, z którym w 2010 roku zdobył Mistrzostwo Polski. Do 2013 roku pracował w Ruchu Chorzów.

 • Piotr Górecki

  II Trener

  Urodził się 27 sierpnia 1975 roku w Krakowie. Jako piłkarz grał w III-ligowej Garbarni Kraków.  Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Szkoły trenerów w Warszawie, posiada licencję trenerską I klasy UEFA A. Jako szkoleniowiec przeszedł w Cracovii wszystkie etapy, od drużyny żaczków do roli II trenera w T-Mobile Ekstraklasie. Dwukrotnie pełnił funkcję koordynatora grup młodzieżowych. W 2006 roku zdobył z juniorami młodszymi Cracovii tytuł Mistrza Polski. Jest jednocześnie trenerem drugiej drużyny Cracovii.

 • Paweł Żychowicz

  Trener przygotowania fizycznego

  Urodził się w Miechowie w 1972 roku. Jest doktorem nauk o kulturze fizycznej. W 1996 roku zdobył uprawnienia trenera lekkiej atletyki. Za przygotowanie fizyczne odpowiadał już w Garbarni, szkolił także hokeistów Comarch Cracovii . Wcześniej związany z takimi klubami jak: Resovia, Kolejarz Stróże i Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz.

 • Maciej Palczewski

  Trener bramkarzy

  Urodził się w 1982 roku w Krakowie.  Absolwent  Krakowskiego  i Gdańskiego AWF. Trener II klasy UEFA B. Jako zawodnik reprezentował barwy m.in. takich klubów jak: Cracovia, Arka Gdynia, Szczekowianka Jaworzno, Garbarnia Kraków. Jako trener, od początku związany z Cracovią z drugą drużyną i grupami młodzieżowymi . Z pierwszą drużyną piłkarskiej Cracovii współpracował z trenerem Rafałem Skórskim i Mariuszem Liberdą.

 • Marcin Gędłek

  Trener analityk

  Urodził się w 1976 roku. Jest absolwentem AWF Kraków, trenerem I klasy z licencją UEFA A. Od lat związany jest z Cracovią, najpierw jako zawodnik, później jako trener. W sezonie 2006/2007 prowadził drużynę juniorów młodszych Cracovii, z którą dotarł do finału Mistrzostw Polski, a sezon później przejął juniorów starszych, z którymi zagrał w ćwierćfinale MP. Ostatnio trenował zespoły z II i III ligi okręgu krakowskiego.

 • Tomasz Siemieniec

  Kierownik drużyny

  Urodzony 22 marca 1972 roku. Trafił do Cracovii w 1991 roku jeszcze jako junior i grał w niej nieprzerwanie aż do 2000 roku. Wtedy to przeniósł się do Proszowianki, ale w 2002 roku ponownie przywdział koszulkę w biało-czerwone pasy. Barwy naszego klubu reprezentował do końca 2003 roku. Później występował jeszcze w Puszczy Niepołomice i Kmicie Zabierzów, a ostatnio próbował swych sił jako trener.

 • Sylwia Krzykawska

  Lekarz klubowy

  Urodzona 1 marca 1970 roku. Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu.
  Z Cracovią związana od 2009 roku, posiada kilkunastoletnie w zakresie działań chirurgicznych, obejmujących czynności diagnostyczne i zabiegowe w zakresie chirurgii ręki.
  Posiada uprawnienia do orzekania o zdolności do uprawiania określonej dyscypliny sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz zawodników pomiędzy 21-23 rokiem życia.

 • Dominik Kożuch

  Fizjoterapeuta

  Urodzony 22 września 1987 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Absolwent WSZiA w Zamościu oraz AWF w Katowicach. Z Cracovią związany od 2011 roku, najpierw jak fizjoterapeuta w Młodej Ekstraklasie, a później w drużynie rezerw. Uczestnik licznych kursów i szkoleń poświęconych medycynie i fizjoterapii sportowej. Ostatnio pracował w II-ligowej Garbarni Kraków.

 • Alfred Rusin

  Fizjoterapeuta

  Urodził się 4 maja 1963 roku w Krakowie. Jest absolwentem Studium Medyczno-Społecznego na kierunku Fizjoterapia i Odnowa Biologiczna. Z Cracovią związany jest od wielu lat. Najpierw pracował jako fizjoterapeuta grup młodzieżowych, następnie drużyny rezerw.  Od rundy wiosennej sezonu 2014/15 jest fizjoterapeutą pierwszego zespołu. Do 2010 roku pracował  z Kadrą Tenisa Stołowego kobiet przy Polskim Związku Tenisa Stołowego.