Aktualności

• 2016-06-28

Ostatnie szlify przed europejskimi pucharami

W czwartek o godzinie 21:00 Cracovia rozpocznie swoją przygodę w kwalifikacjach Ligi Europy. Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym drużyna „Pasów” z optymizmem wyczekuje meczu ze KF Shkëndija 79 Tetowo.

• 2016-06-27

Sebastian Steblecki: Chcemy wygrywać też w meczach o stawkę [VIDEO]

- Każdy zawodnik walczy o miejsce w składzie i stara się udowodnić swoją przydatność dla drużyny - mówi Sebastian Steblecki, który tego lata powrócił do zespołu "Pasów".

Jacek Zieliński: Bardzo wysoko oceniam zgrupowanie [VIDEO]

- Sparing z Žiliną rozegraliśmy na dużym obciążeniu, w meczu z Ruchem widać już było, że zmęczenie puszcza zawodników - trener Cracovii Jacek Zieliński mówi o zakończonym zgrupowaniu w Trzebnicy i ostatnim meczu kontrolnym z Ruchem...

Pamiętajże, by kupić karnet na sezon 2016/17!

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Ekstraklasy i eliminacji Ligi Europy w sezonie 2016/17! Ich ceny zaczynają się już od 71,10 zł! W naszej ofercie ponownie znajdziesz karnet, dzięki któremu będziesz mógł obejrzeć WSZYSTKIE mecze...

• 2016-06-25

Polska w ćwierćfinale Euro 2016!

Reprezentacja Polski przeszła 1/8 mistrzostw Europy we Francji! Biało-czerwoni remisowali ze Szwajcarią 1:1 po 90 i 120 minutach i ostatecznie awansowali do ćwierćfinału po serii rzutów karnych, w których byli bezbłędni!

Cracovia zwycięska w ostatnim sparingu! [RETRANSMISJA]

Ruch Chorzów pokonany 3:1! Na zakończenie obozu przygotowawczego Pasy imponują skutecznością,a dwie bramki podczas zaledwie 45-minutowego występu zdobył Erik Jendrišek!

Nasi o EURO 2016: 1/8 finału

Trzy paszporty, artyści piłkarscy, boiskowa fantazja, kopciuszek mistrzostw – czas na przedstawienie par 1/8 finału Euro 2016.