AksamUnia Oświęcim VS ComarchCracovia 4 : 3 ((1:3, 0:0, 3:0))

Relacja odświeża się automatycznie co 15 sekund

prowadzi DG

• 60min
    Koniec spotkania
    Koniec meczu - Cracovia prowadziła 3:1, ale Unia zagrała świetnie w trzeciej tercji, zdobyła 3 bramki i to oina cieszy się ze zwycięstwa
  • 60min
    Strzał
    Aaaaaaaaaach!!!! Na 8 sekund przed końcem L. Laszkiewicz znalazł się 3 metry od bramki, uderzył, ale świetnie spisał się Fikrt..
  • 60min
    Inny
    Gra już się toczy - do końca sekundy! Gramy 6 na 5!
  • 60min
    Inny
    Na 36 sekund przed końcem tercji trener Rohacek bierze czas - czy powie swoim podopiecznym coś takiego, by ci zdobyli gola na 4:4? Oby!!!!
  • 58min
    Strzał
    Unia gra otwarty hokej i sama szuka sposobności na podwyższenie wyniku - Khomko uderzył mocno z 6 metrów, ale niecelnie!
  • 57min
    Strzał
    L. Laszkiewicz!!! Wystrzelił jak z armaty, jednak krążek ugrzązł gdzieś między łyżwami graczy będących przez bramką Fikrta
  • 57min
    Inny
    Ale teraz mogło być już 5:3 dla gospodarzy - Wojtarowicz miał przed sobą wyłącznie Radziszewskiego, uderzył, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać!! Brawo Radzik!!!
  • 56min
    Akcja
    Hokeiści Pasów nie składają broni i szukają jakiejkolwiek skutecznej recepty na pokonanie bramkarza Unii
  • 54min
    Akcja
    Unia potwierdza na lodzie to, co pokazywała w poprzednich spotkaniach - ten zespół ma duży potencjał
  • 52min
    Strzał
    Uwaga! Adamus przymierzył spod niebieskiej, jednak Radziszewski dobrze interweniował
  • 50min
    Inny
    Cracovia walczy o doprowadzenie do remisu - szykuje nam się emocjonująca końcówka!
  • 49min
    Strzał
    Cracovia w natarciu, próbuje dojść do siebie po tych trzech ciosach gospodarzy...Noworyta! Huknął spod niebieskiej, ale wprost w bramkarza
  • 47min
    Strzał
    Złe minuty Cracovii - Rzeszutko zdobył czwartą bramkę dla Unii i oto Unia prowadzi 4:3
  • 46min
    Inny
    Besch na ławce kar - gramy w osłabieniu
  • 44min
    Strzał
    Unia już doprowadziła do remisu - Różański zagrał do Khomko, a ten nie dał szans Radziszewskiemu
  • 42min
    Inny
    Obie drużyny grają już w pełnych zestawieniach
  • 42min
    Strzał
    Unia zdobywa gola kontaktowego - Różański z bliska pokonał Radziszewskiego
  • 41min
    Inny
    Początek trzeciej tercji - gramy dalej w osłabieniu
  • 40min
    Koniec drugiej tercji
    Połącarz huknął spod niebieskiej, jednak Radziszewski ze stoickim spokojem wyłapał krążek..koniec II tercji - dalej 3:1 dla nas!
  • 40min
    Koniec pierwszej tercji
    2 minuty kary dla Sznotali
  • 39min
    Inny
    2 minuty kary dla Fojtika i 2 dla Prakopczyka - na lodzie 4 na 4
  • 38min
    Strzał
    Radziszewski świetnie wybronił uderzenie jednego z graczy Unii!
  • 36min
    Strzał
    Piekarski uderzył z pierwszego z 7 metrów, jednak Radziszewski nie dał się zaskoczyć!
  • 35min
    Akcja
    Unia zamyka nas w tercji, nie może jednak znaleźć sposobu na rozpracowanie trójki naszych graczy
  • 34min
    Inny
    Czeka nas ciężki okres - 2 minuty kary dla Dudasa, a to oznacza, że zagramy przez 1:30 w podwójnym osłabieniu
  • 34min
    Inny
    2 minuty kary dla Bescha - Cracovia zagra w osłabieniu
  • 33min
    Strzał
    Ładna, kombinacyjna akcja czwartego ataku Pasów - Rutkowski zagrał do Ziętary, ten uderzył mocno, lecz Fikrt zatrzymał jego strzał
  • 31min
    Strzał
    Valcaaaaak!!!! Wjechał w tercję Unii, a następnie uderzył diablo mocno z 8 metrów - trafił w słupek!!!
  • 30min
    Strzał
    Uuuufff...Tabacek dostał krążek zza bramki, uderzył z pierwszgo, ale wprost w Radzika!
  • 28min
    Akcja
    Przepychanki na lodzie - sędziowie szybko wjechali między hokeistów i przerwali ich utarczki
  • 27min
    Strzał
    Ale teraz małe oblężenie bramki Radzika! Bramkarz Pasów nieco ucierpiał przy jednej z interwencji, ale już doszedł do siebie..gramy dalej!
  • 26min
    Inny
    Cracovia wysoko atakuje Unię, która przez to ma problem z wyprowadzaniem krążka z własnej tercji
  • 25min
    Strzał
    Niewiele brakowało a Kostecki strzeliłby czwartą bramkę dla Cracovii - Fikrt już leżał, lecz napastnik Pasów minimalnie spudłował!
  • 24min
    Cracovia w dalszym ciągu ma przewagę
  • 22min
    Strzał
    Było groźnie! Wojtarowicz uderzył z 4 metrów, ale został zablokowany
  • 21min
    Kłys zagrał do Kmiecika, ten trącił lekko gumę na 4. metrze, ale ta minęła światło bramki
  • 21min
    Inny
    Początek drugiej tercji w Oświęcimiu - jak na razie prowadzimy 3:1!
  • 20min
    Koniec pierwszej tercji - jak na razie prowadzimy z Unią 3:1!
  • 20min
    Strzał
    Goooooooooool!!!! S. Kowalówka wystawił gumę Kosteckiemu, a ten z bliska nie dał szans Fikrtowi
  • 18min
    Strzał
    Uwaga! Wojtarowicz uderzył z prawej strony z 7 metrów, jednak broni Radzik...goooooooooooooool!!!!! S. Kowalówka wystawił gumę Kosteckiemu
  • 18min
    Strzał
    Cracovia zamyka Unię..Besch spod niebieskiej, ale niecelnie..cały czas siedzimy w tercji gospodarzy..Gooooooool!!!! L. Laszkiewicz odegrał do Słabonia, a ten z bliska zaskoczył Fikrta!
  • 17min
    Inny
    Zagramy z przewagą jednego zawodnika - 2 minuty kary dla Piekarskiego
  • 17min
    Strzał
    Unia wyszła z szybką kontrą, Stachura otrzymał podanie na 4. metrze od Lucznikova, nie miał nikogo przy sobie, położył Radziszewskiego i wpakował gumę do sieci
  • 16min
    Strzał
    Besch oddał strzał spod niebieskiej, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Fikrta. Cracovia w natarciu
  • 15min
    Strzał
    Niewiele brakowało, a byłaby druga bramka dla Pasów! L. Laszkiewicz uderzył z 4 metrów, jednak za bardzo w środek bramki i chyba tylko to uratowało bramkarza gospodarzy
  • 14min
    Strzał
    Uwaga! Nikolov uderzył spod niebieskiej, Radziszewski bronił na raty, ale najważniejsze, że skutecznie
  • 13min
    Akcja
    Aaaaaj! Piotrowski rozpędził się, był już przed bramką i chciał sprytnie przenieść krążek nad bramkarzem - ta sztuka mu się udała, ale przy okazji przeniósł go również nad poprzeczką! Pasy grają już w komplecie
  • 12min
    Strzał
    Poszliśmy z kontrą!!! Fojtik najechał na bramkę z prawej strony, uderzył z 3 metrów i co? I słupek!!!! W rewanżu groźny strzał na naszą bramkę, ale Radziszewski pewnie broni!
  • 11min
    Inny
    Pierwsza kara w tym meczu - na ławkę kar wędruje Dudas
  • 10min
    Strzał
    W odpowiedzi mocno z 7 metrów uderzył Tabacek, jednak Radziszewski przyjął na klatę to uderzenie, po czym złapał gumę
  • 9min
    Akcja
    Piotrowski znalazł się z krążkiem za bramką, odegrał na 3. metr, ale minimalnie niedokładnie
  • 8min
    Strzał
    Kłyyyysssss!!!Dopadł do bezpańskiego krążka, huknął jak z armaty, ale minimalnie niecelnie!
  • 7min
    Strzał
    Bardzo dobra akcja pierwszego ataku, zakończył ją L. Laszkiewicz, jednak Fikrt tym razem był czujny
  • 7min
    Inny
    Cracovia powoli, acz systematycznie dochodzi do głosu
  • 6min
    Strzał
    Aaaaj! Chmielewski otrzymał niezłe podanie, znalazł się z krążkiem na 4 metrze, bez namysłu uderzył, lecz został zablokowany
  • 5min
    Akcja
    Obie drużyny próbują szybko wjeżdżać w tercje rywali..momentami za szybko..przed chwilą nasz drugi atak spalił akcję
  • 5min
    Strzał
    Kostecki wjechał w tercję z lewej strony, uderzył dość mocno, ale i niecelnie
  • 4min
    Strzał
    W odpowiedzi Lucznikov oddał mocny strzał z 7 metrów, jednak Radziszewski nie dał się zaskoczyć
  • 3min
    Akcja
    D. Laszkiewicz zagrał przed bramkę do L. Laszkiewicza, ten oddał strzał z pierwszego, lecz wprost w parkany Fikrta
  • 2min
    Strzał
    Wojtarowicz dostał gumę na 6. metrze, uderzył po lodzie, lecz obok naszej bramki
  • 1min
    Błyskawicza kontra Cracovii i L. Laszkiewicz strzałem z bliska nie dał szans bramkarzowi!