U-15: KKP Korona Kielce lepsza w Rącznej

20.04.2024

Trampkarze starsi w meczu 8. kolejki rundy wiosennej CLJ U-15 przegrali w Rącznej 1:2 z KKP Koroną Kielce. Gola dla Pasów strzałem z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Zdzieszek.

W pierwszej połowie nasz zespół starał się przejąć inicjatywę, ale goście skutecznie wybijali Pasy z rytmu, samemu szukając szans po szybkich kontrach. W 20. minucie przyniosło to skutek i po strzale z kilku metrów Korona objęła prowadzenie. Nasza drużyna, mimo wielu wykreowanych sytuacji, nie zdołała odpowiedzieć przed przerwą, ale udało się to tuż po zmianie stron. Po faulu na jednym z naszych zawodników do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Zdzieszek i pewnym strzałem dał nam wyrównanie. Ten wynik nie utrzymał się jednak zbyt długo, bo po dośrodkowaniu gości z rzutu rożnego wyniknęło spore zamieszanie i ostatecznie piłka prześlizgnęła się przez gąszcz nóg i wturlała za linię bramkową. Mimo kolejnych świetnych sytuacji z naszej strony wynik już się nie zmienił i goście mogli cieszyć się ze zwycięstwa.